Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Кабмін вирішив скоротити кількість територіальних органів ДФСУ

Зокрема, сім спеціалізованих ДПІ з обслуговування великих платників приєднано до Офісу великих платників податків ДФС

В рамках скорочення апарату та територіальних органів міністерств, відомств, інших центральних органів виконавчої влади на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення скоротити кількість територіальних органів ДФС, - повідомляє прес-служба КМУ.

Постановою КМУ від 30.03.2016 р. №247  передбачено реорганізацію Спеціалізованих державних податкових інспекцій з обслуговування великих платників шляхом приєднання до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.  

На думку Уряду, "відповідне рішення дасть змогу побудувати офіс європейського зразка із застосуванням найкращих світових практик, створити більш сприятливі умови для великих платників податків, забезпечити зручність та високий рівень надання послуг, а також індивідуальне обслуговування. Крім того, оновлення Офісу великих платників податків сприятиме спрощенню та зменшенню документообігу, що дасть можливість більш швидко та якісно обслуговувати платників податків."

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?