Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Реформування ДФС відбудеться у 2019 році, – Маркарова

Концепція реформування ДФС передбачає розділення відомства на податкову і митну служби

Маркарова відзначила, що зараз всередині Мінфіну знаходяться на фінальній стадії доопрацювання концепції реформи і вже з наступного тижня заплановані більш широкі консультації і винесення пропозицій на розгляд Кабінету Міністрів, - передає кореспондент РБК-Україна.

«Наша концепція передбачає розділення Державної фіскальної служби на два окремих напрямки. Можна сказати, три напрямки, але головні – це напрямок податковий і напрямок митний», – сказала міністр.

Маркарова повідомила, що перший етап розділення може пройти без законодавчих змін, після чого будуть оголошені конкурси на очільників обох напрямків. Після цього протягом 2019 року Мінфін пропонуватиме внести зміни до законодавства.

За її словами, у державному бюджеті на 2019 рік закладено, що 10% від перевиконання від митних надходжень може бути спрямовано на закупівлю сканерів для митниць, а також на зарплати.

Нагадаємо, що Державна податкова та Державна митна служби були об'єднані у 2012 році шляхом створення Міністерства доходів і зборів. У 2014 році це міністерство було перетворено на Державну фіскальну службу, яка формально підпорядковується Міністерству фінансів.

Нагадаємо, що 23 листопада Верховна рада України призначила Оксану Маркарову міністром фінансів. До цього вона виконувала обов'язки міністра.

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Митниця , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі