Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Відтепер регулюванням зайнятості населення буде займатися Мінекономіки

Уряд передав повноваження з питань зайнятості від Мінсоцполітики до Мінекономіки

«РБК-Україна» розповідає, що Кабінет міністрів передав повноваження формування державної політики у сфері праці від Міністерства соціальної політики до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Кабмін вніс зміни до деяких постанов у сфері оплати праці.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 27 травня.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, метою прийняття документу є приведення актів Кабміну у відповідність із законом щодо формування державної політики у сфері праці від 05.12.2019.

Законом функції з формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, соціального діалогу, державного нагляду у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування передано від Мінсоцполітики до Мінекономіки.

Проект акта погоджено без зауважень Міністерством фінансів України, Міністерством соціальної політики України; із зауваженнями, які враховано, – Міністерством юстиції України.

***

Читайте також:

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Суспільство , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі