• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Операції з віртуальними активами легалізують

Вилучено з «Моїх новин»

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт про віртуальні активи

Операції з віртуальними активами легалізують

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Міністерство цифрової трансформації України на своїй сторінці у facebook розповідає, що у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт про віртуальні активи, над розробкою якого працювала команда Мінцифри, міжфракційне депутатське об’єднання Blockchain4Ukraine, Комітет цифрової трансформації, представники ключових державних та недержавних організацій у цій сфері.

Віртуальні активи вже декілька років є складовою фінансового сектору України. Але досі вони є поза правовим полем в нашій країні. Закнопроєкт виправляє цю прогалину. Учасники ринку віртуальних активів повинні отримати можливість користуватися банківськими послугами, сплачувати податки з отриманих доходів і отримувати юридичний захист в судах при порушенні їх прав.

Також дуже важливим завданням є забезпечення захисту українських інвесторів при здійсненні інвестицій на ринку віртуальних активів. Саме це регулюється даним законопроєктом.

Ознайомитися з текстом можна за посиланням.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»