Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Оцінка нерухомості може подорожчати на додатковий платіж

У Фонді держмайна виступають за те, аби встановити плату за формування довідок у розмірі 2,5% від прожиткового мінімуму для працездатної особи

Електронна довідка про оціночну вартість об'єкта нерухомості, реєстрація звітів про оцінку з Єдиної бази даних звітів про оцінку можуть стати платними. Повідомляє Бухгалтер.ua.

У Фонді держмайна виступають за те, аби встановити плату за формування довідок у розмірі 2,5% від прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на 1 січня календарного року (у 2020 році - 40,54 грн), за одну операцію, а за реєстрацію звітів про оцінку та інформації з них до Єдиної бази - 5% (у 2020 році - 101,35? грн).

Вказана ініціатива закріплена у проекті Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо функціонування Єдиної бази даних звітів про оцінку".

Фонд держмайна переконує, що він спрямований на запобігання внесення недобросовісними суб'єктами оціночної діяльності (оцінювачами) недостовірної інформації до Єдиної бази даних звітів про оцінку.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Бухгалтер.ua
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Законопроекти , Реєстрація , Нерухомість

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі