Строк транзитних перевезень для автотранспорту — 10 діб
Вилучено з «Моїх новин»
Я — громадянин України, постійно проживаю на території України. Я уклав трудовий контракт з іноземною фірмою на 2 роки. Мене, як представника закордонної фірми, скерували у відрядження в Україну. На фірмі є авто, яке мені дозволено використовувати як робочий транспортний засіб, який, звісно, зареєстрований за іноземною фірмою, я маю тільки доручення. 1. Які мені потрібно надати документи для в’їзду на територію України? 2. На який максимальний строк я маю право перебувати на території України? 3. Чи має право ДАІ перевіряти мої документи і які саме я повинен надати на огляд?
10.09.2012857
Посилання скопійовано
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
Особливості тимчасового ввезення та ввезення з метою транзиту транспортних засобів особистого користування на митну територію України громадянами встановлені статтями 380, 381 Митного кодексу України від 13.03.2012 р. №4495-VI /зі змінами/ (далі — Кодекс). Строки транзитних перевезень залежно від виду транспорту встановлені статтею 95 Кодексу. Відповідно до частини першої цієї статті Кодексу строк транзитних перевезень для автомобільного транспорту становить 10 діб (у разі переміщення у зоні діяльності одного митного органу — 5 діб).
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.
НБУ збільшує зі 180 до 270 днів граничні строки розрахунків за деякими операціями з експорту труб та комплектуючих до залізничного транспорту, здійснених із 15 червня 2026 року
Попит на органіку в Україні зростає: 285 операторів уже працюють на 471 тис. га земель. Дізнайтеся про вимоги Закону, державний реєстр, правила маркування («євролисток») та сертифікацію для успішного продажу й експорту органічних харчових продуктів до ЄС
Оподаткований імпорт склав $27,8 млрд, що становить 69% загальних обсягів імпортованих товарів. Податкове навантаження на 1 кг оподаткованого імпорту у січні-травні 2026 року становило 0,56 дол./кг
Відтепер в Особистому кабінеті на порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» фізичні особи можуть подати заяву на повернення залишку коштів з Єдиного казначейського рахунку (ЄКР) онлайн
Для удосконалення механізму протидії контрабанді засобів зв’язку проєктом наказу пропонується подання декларантами електронного переліку IMEI-кодів для кожного мобільного пристрою, що імпортується за визначеними кодами УКТ ЗЕД
У документі «План проведення звіряння з ТЦК та СП» потрібно уточнити, яку дату зазначати у графі «Відмітка про виконання»: дату направлення списків до ТЦК та СП чи дату отримання від них підтвердження (відповіді) про проведене звіряння
Підприємство - платник ПДВ реалізує зерно, що зберігається на елеваторі, на умовах EXW. За договором поставки право власності переходить покупцю на дату підписання видаткової накладної, але тристоронній акт, розрахунки за зберігання та переоформлення складських документів оформлюються пізніше. На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ і обов’язок скласти податкову накладну, якщо оплата на цю дату ще не надійшла?
Громадяни України, які перебувають за кордоном, у разі необхідності реєстрації/внесення змін до ДРФО, можуть надіслати поштою на адресу ДПСУ: ф. №1ДР/№5ДР та ксерокопію з чітким зображенням документа, що посвідчує особу
У ТОВ працюють лише жінки, які не є військовозобов’язаними; підприємство не має автотранспорту. Чи виникає обов’язок подавати до ТЦК та СП звіт про наявність транспортних засобів за відсутності транспорту та військовозобов’язаних працівників?
Сільськогосподарське підприємство восени 2025 року засіяло озиму пшеницю. У лютому 2026 року посіви були життєздатними, але в період з кінця лютого до кінця квітня їх повністю знищено під час будівництва фортифікаційних споруд. Комісія підтвердила безповоротне пошкодження та списання. Чи вважається така втрата наслідком форс-мажору або заходів оборони, і чи потрібно нараховувати ПДВ за пп. 198.5 ПКУ?