Уряд підкоригував Обсяги квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню у 2020 році
Вилучено з «Моїх новин»
У додаток 1 «Обсяги квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню у 2020 році» Постанови №1109 додано нову примітку
15.04.2020366
Посилання скопійовано
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
Додаток доповнено приміткою 5, за якою вивезення за межі митної території України в митному режимі реекспорту відповідно до вимог Митного кодексу України товарів, у тому числі продуктів переробки, виготовлених у митному режимі переробки товарів на митній території України, на підставі зовнішньоекономічних договорів, які не передбачають перехід права власності від українських суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності іноземним суб’єктам господарської діяльності, здійснюється без ліцензій.
Ця постанова набрала чинності 11 квітня 2020 року (з дня її опублікування в "Урядовому кур'єрі" №70/2020).
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
заступник керівника електронних сервісів редакції «Дебет-Кредит», авторка та редакторка новин і тематичних розсилок
Закінчила Українську академію друкарства (Львів) за спеціальністю «Видавнича справа і редагування». Має понад 20 років досвіду в журналістиці та медіа, спеціалізується на створенні, редагуванні та розвитку цифрового контенту.
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.
За І півріччя 2026 року до державного бюджету надійшло 420,1 млрд грн митних платежів, але лише 8% від загальної кількості платників забезпечили 85% усіх митних надходжень. Тож, зростання митних надходжень не означає зростання економіки
Проєкт Мінфіну пропонує нову редакцію технологічної схеми митного контролю автомобільного транспорту. Оновлені правила спростять оформлення вантажів на кордоні та дозволять подавати електронні документи замість паперових
НБУ з 15 липня 2026 року дасть змогу операторам поштового зв’язку, експрес-перевізникам та іншим перевізникам переказувати іноземну валюту за кордон для оплати митних платежів, податків, зборів та інших платежів, пов’язаних з увезенням посилок на територію ЄС
Держмитслужба України впровадила новий цифровий сервіс на базі штучного інтелекту, який допомагає визначати код товару згідно з УКТ ЗЕД та обґрунтовувати його класифікацію. В основі сервісу лежать сучасні технології штучного інтелекту
Проєктом наказу Мінфіна пропонується встановити принцип «перший прийшов – перший обслуговується» при експорті (остаточному вивезенні) товарів з України до інших країн світу, з якими Україною укладено міжнародні договори про вільну торгівлю
ФОП на ІІІ групі єдиного податку надає консультаційні послуги з психології та приймає оплату через еквайринг Монобанку. Чи необхідно було застосовувати РРО (фіскалізувати) такі розрахункові операції відповідно до вимог законодавства?
Юридична особа користується кількома земельними ділянками державної власності, розташованими у межах різних територіальних громад з різними кодами КАТОТТГ, хоча всі ці громади обслуговує одна ДПІ. Чи достатньо подати одну декларацію з плати за землю на всі ділянки, чи потрібно подавати окрему декларацію по кожній територіальній громаді?
ФОП ІІІ групи призваний на військову службу під час мобілізації, працює самостійно без найманих працівників і продовжує отримувати дохід від підприємницької діяльності під час служби. Чи зобов'язаний він нараховувати та сплачувати єдиний податок і військовий збір за такий період, і чи потрібно подавати податкову декларацію платника єдиного податку?
Страхувальник отримав від ПФУ запит на перелік працюючих осіб і відповідний реєстр, що містить працівників, які давно не працюють, а також дублювання записів. Як правильно виправити відомості та привести перелік до реального складу?
Чи зобов’язане Товариство - транспортний експедитор відображати у додатку 4ДФ виплати ФОП за їх підприємницькою діяльністю, коли воно не виконує функцій податкового агента, та як реагувати на повторні запити ДПС щодо перевищення таких виплат над 30% витрат?