• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Уряд пропонує повернути мито на імпорт соціально значущих продуктів харчування та ліків

Вилучено з «Моїх новин»

Уряд зареєстрував два законопроєкти №8013 та №8014, які спрямовані на впорядкування законодавства у сфері ціноутворення під час проведення імпортних операцій та на імпортні товари

Уряд пропонує повернути мито на імпорт соціально значущих продуктів харчування та ліків

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

8 вересня 2022 року у Верховній Раді зареєстровано два урядові законопроєкти, спрямовані на впорядкуваня законодавства у сфері ціноутворення під час проведення імпортних операцій та на імпортні товари:

  • законопроєкт №8013 "Про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану". Ним пропонується у пункті 4 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2118-IX слова «медичних виробів із встановленням фіксованих цін та перелік» замінити словами «медичних виробів». Ці зміни дозволять впорядкувати законодавство у сфері ціноутворення під час проведення імпортних операцій із забезпеченням КМУ внутрішнього ціноутворення на соціально значущі товари відповідно до норм Закону «Про ціни та ціноутворення»;
  • законопроєкт №8014 "Про внесення зміни до розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України". Ним пропонується внести зміни до МКУ в частині  виключення пункту 5-2 розділу XXI  «Прикінцеві та перехідні положення», яким передбачено, що тимчасово, на період дії воєнного стану, звільняються від оподаткування ввізним митом соціально значущі продукти харчування, лікарські засоби та медичні вироби, на які КМУ встановлено фіксовані ціни у розумінні Закону  «Про ціни та ціноутворення».

У разі прийняття ці закони наберуть чинності з дня їх опублікування.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»