• Посилання скопійовано

До уваги субʼєктів ЗЕД! ДПС та ДМС стежать за заниженням вартості імпорту та ПДВ

За повідомленням ДПС, наразі проводиться спільна аналітична робота митниці та податкової з виявлення заниження вартості імпортованого товару та подальшого ухилення від сплати ПДВ в особливо великих розмірах

До уваги субʼєктів ЗЕД! ДПС та ДМС стежать за заниженням вартості імпорту та ПДВ

Гетманцев у своєму Телеграм-каналі зауважив, що наразі триває спільна аналітична робота митниці та податкової з виявлення заниження вартості імпортованого товару та подальшого ухилення від сплати ПДВ в особливо великих розмірах.

Він підкреслив, що тільки за минулий тиждень виявлено схему із ввезення на митну територію ТОВ «Ф» мʼяса:

  • свинячі реберця - у 5,4 раза;
  • лопатки - у 4,7 раза;
  • печінки - у 3 рази.

Крім того, з метою «оптимізації» сплати платежів до бюджету ТОВ «Ф» здійснює фіктивне придбання сала та м'яса свинячого, а також транспортних послуг.

Окремо встановлено, що ТОВ «А», яке здійснює операції з імпорту транспортних засобів, ввезло авто за суттєво заниженими цінами (наприклад, ціна придбання 51 неушкодженого автомобіля марок AUDI, BMW та MERCEDES менша від $5 тис.). При цьому податкове навантаження підприємства 0%.

Також ТОВ «Н» у 2023 році імпортувало фармацевтичну продукцію із заниженням митної вартості порівняно зі середньою ціною імпорту по Україні за вказаними вище товарами зазначеного суб’єкта господарської діяльності більше ніж у 24 рази, реалізуючи деякі позиції зі збільшенням максимальної ціни від рівня імпортної у більш ніж 418 разів. Наведений суб'єкт протягом 2023 року має податкову ефективність на рівні 0%.  

Зазначені приклади є лише окремими проявами зловживань, що здійснює великий бізнес під час великої війни, крадучи гроші в армії.

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»