• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Підприємства переробної промисловості та торгівлі залишаються лідерами у сплаті податків, – Карнаух

Вилучено з «Моїх новин»

За 8 місяців майже 35% податкових надходжень до бюджету забезпечили підприємства переробної промисловості та торгівлі. Ці галузі впевнено тримають лідерство з початку року

Підприємства переробної промисловості та торгівлі залишаються лідерами у сплаті податків, – Карнаух

ДПСУ повідомляє, що за січень – серпень 2025 року найбільше до Зведеного бюджету України сплатили підприємства переробної промисловості та торгівлі. Зокрема: переробна промисловість – 17,6 % та оптова і роздрібна торгівля – 16,7 %. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух

«За 8 місяців майже 35 % податкових надходжень до бюджету забезпечили підприємства переробної промисловості та торгівлі. Ці галузі впевнено тримають лідерство з початку року», – зазначила Леся Карнаух. 

У топі також: 

  • державне управління й оборона;
  • обов'язкове соціальне страхування – 11,6 %;
  • фінансова та страхова діяльність – 10 %.

Найбільша динаміка у сплаті порівняно з відповідним періодом минулого року у таких галузях:

  • переробна промисловість – +32,3 % (+59,9 млрд грн);
  • оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів i мотоциклів – +29,2 % (+52,8 млрд грн);
  • державне управління й оборона; обов'язкове соціальне страхування – +29,1 % (+36,5 млрд грн);
  • постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – +33,1 % (+20,9 млрд гривень).

«Це вагомий внесок у фінансову стійкість країни», – додала Леся Карнаух. 

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»