Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Заповнили платіжку для сплати податку неправильно: чи приймуть її?

При заповненні поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених Порядком №666, документ на переказ приймається до виконання

ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників податків, що повнота та своєчасність сплати податків залежить також від правильного заповнення документів – платіжних доручень на сплату таких податків.

Платіжні доручення необхідно заповнювати згідно з вимогами наказу Мінфіну від 24.07.2015 р. №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів» (далі – Порядок №666).

Слід зазначити, що відповідно до п. 7 Порядку №666 у разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених Порядком №666, документ на переказ приймається до виконання. При цьому вважається, що платник податків сплачує грошове зобов’язання (код виду сплати 101).

Отже, для своєчасної сплати платків і зборів платникам необхідно дотримуватись вимог Порядку №666.

***

Читайте також: Як заповнювати у платіжках поле «Призначення платежу» при сплаті податків?

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Відповідальність , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?