Знайомимося з нормами законопроєкту №11416-д до ІІ читання
4 жовтня у Комітеті ВРУ з податкової політики розглядатимуть та прийматимуть рішення щодо рекомендації стосовно прийняття законопроєкту №11416-д на засіданні ВРУ у ІІ читанні та у цілому як Закону. Наразі у Железняка зʼявився його оновлений текст

Напередодні розгляду законопроєкту №11416-д про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану Комітетом ВРУ з податкової політики Железняк оприлюднив у пості у своєму Tелеграм-каналі його остаточну версію до другого читання.
Підкреслимо, що наразі у картці законопроєкту тексту до ІІ читання немає.
Вже завтра, 4 жовтня, у Комітеті ВРУ з податкової політики розглядатимуть та прийматимуть рішення рекомендувати прийняти його на засіданні ВРУ у ІІ читанні та у цілому як Закон.
З текстом законопроєкту до ІІ читання (поки що у вигляді таблиці) можна ознайомитися тут.
Докладний аналіз законопроєкту наведемо в окремій аналітиці.
Всі новини щодо законопроєкту №11416-д дивіться за посиланням.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор
Русанова Ганнаголовний редактор інтернет-порталу редакції «Дебет-Кредит».
Закінчила Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України «Кримський агротехнологічний університет» за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит». Має понад 16 років досвіду написання авторських статей та новин на різні теми, які стосуються бухгалтерського обліку та адміністрування податків.
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.