Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

З ПКУ пропонують виключити «об’єднані територіальні громади»

У ВРУ подано законопроєкт, яким пропонується привести положення податкового законодавства у відповідність до реформи адміністративно-територіального устрою України

На сайті ВРУ зареєстровано законопроєкт №6151 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення у відповідність положень податкового законодавства у зв'язку із реформуванням адміністративно-територіального устрою". З текстом законопроекту можна ознайомитись за прямим посиланням.

Нагадаємо, що КМУ 12 червня 2020 р. прийнято розпорядження, якими визначено території територіальних громад та затверджено адміністративні центри громад 24 областей України, які покривають 100% території відповідних областей. 

Крім того, 17 вересня 2020 р. Законом №907-ІХ внесено зміни до кадрового складу для забезпечення виконання органами місцевого самоврядування власних і делегованих до БКУ і виключено зі структури бюджетної системи України такий суб’єкт як «об’єднані територіальні громади

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи і внесенням змін до структури бюджетної системи України зазначеним законопроєктом пропонується привести ПКУ у відповідність і виключити такий суб’єкт як об’єднані територіальні громади.

Відповідні зміни пропонується внести до статей 481219-157165170266268268-1287293 ПКУ.

У разі прийняття Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Законопроекти , Філія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі