• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Ставка ПДВ 7% виявилася податковою пільгою

Вилучено з «Моїх новин»

Суми ПДВ, що не сплачені платниками до бюджету у зв'язку з оподаткуванням операцій поставки ліків і медвиробів за ставкою ПДВ 7%, є податковою пільгою

Ставка ПДВ 7% виявилася податковою пільгою

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ГФСУ ответила на вопрос, считается ли сумма НДС, не уплаченная в бюджет в связи с обложением поставок медпрепаратов по более низкой чем основная ставке налогообложения, а именно 7 %, налоговой льготой и каков алгоритм расчета ее суммы?

Ответ налоговиков был неожиданным: оказывается, суммы НДС, не уплаченные в бюджет в связи с применением ставки 7% к медпрепаратам, являются налоговой льготой и рассчитываются по определенной формуле.

Как отметили специалисты фискального ведомства, не внесенные в бюджет суммы НДС вследствие применения ставки в размере 7% ниже основной, рассчитываются по алгоритму:

СП = (V пост. - V прид.) х (размер основной ставки налога - размер пониженной ставки налога), где:

V пост. - объемы операций по поставке медпрепаратов на таможенной территории Украины, облагаемых НДС по ставке 7%, - из раздела I «Налоговые обязательства» декларации по НДС;

V прид. - объемы операций по приобретению товаров/услуг, использованных в операциях по поставке медпрператов (в т. ч. использованных для изготовления таких средств и изделий), облагаемых НДС по ставке 7%.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»