Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Незабаром ДФС буде моніторити ПН та РК за оновленими ознаками. Проект змін вже у ДРС

ДФСУ направила на погодження Держрегуляторній службі проект постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»

Нагадаємо, що 28 вересня ДФСУ оприлюднила проект постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»  (завантажити). Ним пропонується:

  1. значення показника D збільшити з 0,03 до 0,05. (у результаті чого зменшити можливість «прилаштування» несумлінними платниками податків до відповідного показника за рахунок сплати живих коштів до бюджету);
  2. встановити, що у загальному обсягу постачання за поточний місяць, який має становити менше 500 тис. грн, сума такого обсягу на одного покупця не повинна перевищувати 50 тис. грн;
  3. перевіряти ПН/РК на відповідність ознакам, визначеним п. 3 Порядку, до проведення моніторингу, за результатами якого можливе зупинення реєстрації (крім РК, складених у випадку зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їхньому постачальнику (продавцю)).

1 жовтня 2018 року податківці направили цей проект на погодження Державній регуляторній службі (лист ДФСУ від 01.10.2018 р. №17711/5/99-99-07-04-03-16). Як зазначено у листі, цей проект є остаточним і в ньому враховано зауваження Мінфіну.

ДФСУ просить розглянути та погодити цей проект в найкоротший термін. Станом на 04.10.2018 р. висновку ДРСУ ще немає.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Блокування ПН/РК

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?