Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Як подавати пояснення та копії документів у разі блокування ПН?

Податківці роз'яснили, як подавати пояснення та копії документів для розблокування реєстрації ПН

«Вісник. Офіційно про податки»

Відповідно до п. 15 Порядку №117, у разі зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН платник податків має право подати документи, передбачені вимогами п. 14 Порядку №117 протягом 365 к. д., що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у ПН/РК.

Платник податків має право подати письмові пояснення та копії документів до кількох ПН/РК, якщо такі ПН/РК складені на одного отримувача – платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких ПН/РК відображені однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з УКТ ЗЕД або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг).

Згідно з п. 16 Порядку №117 письмові пояснення та копії документів, зазначених у п. 14 Порядку №117, платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог законів України «Про електронний цифровий підпис»«Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку (Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312603).

До таких Повідомлень додаються письмові пояснення та копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360102 у форматі PDF, при цьому розмір кожного додатка не повинен перевищувати 2 Мб.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Податкова накладна , Блокування ПН/РК

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі