Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Поштові міжнародні відправлення: як сплачувати ПДВ та мито у 2019 році?

З частини суми відправлення, яка перевищує неоподаткований ліміт (до 1 липня – 150 євро, з 1 липня – 100 євро), нараховується 20% ПДВ і 10% мита

ДФС у Хмельницькій області нагадує, що 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 23.11.2018 р. №2628-VIII. Згідно з ним, від 1 липня 2019 року по 31 грудня 2020 року без ПДВ та мита можна ввозити на територію України міжнародні поштові та експрес-відправлення, сумарна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача – фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях.

Разом з тим, відповідно до норм Закону, установлено перехідний період з 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року, під час якого сумарна вартість товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, яка не оподатковується податком на додану вартість та митом, залишається 150 євро.

Наголошуємо, що порядок оподаткування міжнародних поштових та експрес-відправлень не змінився: з частини сумарної фактурної вартості відправлення, яка перевищує неоподаткований ліміт, нараховується 20% ПДВ і 10% мита. Будь-які обмеження щодо кількості міжнародних поштових відправлень та міжнародних експрес-відправлень на одного одержувача відсутні.

***

Читайте також:

Джерело
ДФС в Хмельницькій обл.
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Мито

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?