Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Гетманцев продовжує приймати скарги щодо заблокованих ПН

Гетманцев навів результати чергової роботи зі скаргами платників на блокування ПН

У Telegram-каналі Д. Гетманцева розміщене нове повідомлення. За ним комітет ВРУ податкової, митної та фінансової політики продовжує роботу зі скаргами платників податків, щодо порушень при реєстрації ПН або віднесення підприємств до ризикових.

Так, станом на 06.04.2021 р. було опрацьовано 151 звернення з яких:

  • по 62 було розблоковано реєстрацію ПН, прийнято таблиці даних платника ПДВ, виключено платника з переліку ризикових суб’єктів господарювання, виконано рішення суду;
  • по 45 питання платників будуть вирішені у випадку подання ними інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості, таблиць даних платників ПДВ та скарг на рішення регіональних комісій;
  • по 35 зверненню після ухвалення відповідного судового рішення, у тому числі, усунення технічної помилки, надання роз’яснення  щодо порядку виконання судового рішення податкові накладні платників будуть розблоковані або ж їх буде виключено з переліку ризикових суб’єктів господарювання.
  • по 9 питаннях усі належні заходи зі сторони ДПС були виконані, однак, проблему не вирішено в силу того, що необхідно провести перевірку СГ, або ж вирішення питання знаходиться в компетенції іншого органу державної влади.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Блокування ПН/РК

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі