ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 184.7 статті 184 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями, якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку щодо яких було включено до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов’язаний визначити податкові зобов’язання щодо таких товарів/послуг, необоротних активів виходячи зі звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.
Коли визнавати умовне постачання товарів та НА у разі анулювання реєстрації платника ПДВ?
Податківці навели випадки, коли необхідно визнавати умовне постачання товарів та необоротних активів у разі анулювання реєстрації платника ПДВ. Про це розповідаємо далі
Джерело: ДПС у Харківській області
Рубрика: Оподаткування/ПДВ
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати