• Посилання скопійовано

Як подавати копії додаткових документів для розблокування ПН?

Додаткові пояснення та копії документів до податкової накладної або розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в ЄРПН, подаються в електронній формі у форматі ХМL

Як подавати копії додаткових документів для розблокування ПН?

Податківці у підкатегорії 101 ЗІР підкреслили, що податкові письмові пояснення та копії документів, зазначені в абз. 6 пп. 9 Порядку №520, платник податку подає до ДПС засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог ПКУ та Законів №851 та №2155.

Додаткові пояснення та копії документів до податкової накладної або розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в ЄРПН, подаються в електронній формі у форматі ХМL засобами електронного зв’язку у вигляді Повідомлення про подання додаткових пояснень та/або копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію податкової накладної розрахунку коригування в ЄРПН (код форми J/F13078) та прикріпленого до Повідомлення додатка (код форми J/F13601).

Кількість документів довільного формату (файлів), що додаються до Повідомлення, не повинна перевищувати 100 штук.

Разом з тим один файл може містити копії кількох документів за умови, що його розмір не перевищує 2 Мб.

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»