• Посилання скопійовано

З 12 січня діє оновлений Порядок функціонування Е-кабінету

Внесено косметичні правки до Порядку функціонування Е-кабінету та оновлено додаток 5 до нього щодо податкової інформації за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі. До цієї форми включено дані із врахованих таблиць даних

З 12 січня діє оновлений Порядок функціонування Е-кабінету

Мінфін наказом від 15.11.2023  №633 (зареєстрований у Міністерстві юстиції 30.11.2023  за №2076/41132) вніс зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету.

Зміни внесено з метою розширення переліку податкової інформації, яку за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі може бути надано контрагенту, та приведення у відповідність до термінології, визначеної у Законі України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

Додатком 5 до Порядку визначено відповідну форму, яка містить таку податкову інформацію за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі. Зокрема, інформацію щодо реєстраційних та облікових даних платника податків, звітності з трансферного ціноутворення, податкової та фінансової звітності, податкового боргу, суми нарахованих і сплачених податкових зобов’язань, видів економічної діяльності, перелік товарів згідно з УКТ ЗЕД, а також інформацію щодо включення до/виключення з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку.

Тож Наказом №633 термінологію Порядку приведено у відповідність  до термінології, визначеної у Законі «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», а також доповнено додаток 5 до Порядку інформацією, що міститься у врахованих таблицях даних платника податку на додану вартість (за обраним кодом УКТЗЕД).

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Його опубліковано в "Офіційному віснику" 12 січня. Тож з цієї дати діють зміни до Порядку.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»