Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Надаєте безповоротну фіндопомогу іншому платнику податку на прибуток: чи є наслідки?

Податківці розповіли, чи збільшувати фінрезультат на суму безповоротної фіндопомоги у разі її надання іншому платнику податку на прибуток

Київські податківці в ІПК від 23.10.2018 р. №4517/ІПК/26-15-12-03-11 зазначили, що положеннями ПКУ не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на суму безповоротної фінансової допомоги, наданої іншому платнику податку на прибуток на загальних підставах. Коригування буде відбуватися, якщо така допомога надаватиметься платнику податку на прибуток зі ставкою 0 %. Це вже передбачено пп. 140.5.10 ПКУ.

Крім того, податківці вказали ще один момент. Наразі ПКУ не містить вимог щодо документального підтвердження статусу отримувача безповоротної фінансової допомоги як платника податку на прибуток на загальних підставах.

Отже, платник податків не обмежений у виборі способу та форми отримання інформації. Але, звісно, така інформація необхідна та важлива. 

***

Читайте також: 

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Податок на прибуток , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?