Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Увага! Для юросіб оновлено план-графік перевірок ДПС (станом на березень)

Станом на 24.03.2020 р. оновлено перші два розділи щодо перевірок юросіб. Згідно з оновленими даними, у 2020 році податківці планують провести 4142 податкові перевірки

Сьогодні, 24 березня, ДПСУ оприлюднила на своєму веб-сайті оновлений (станом на 24.03.2020 р.) План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік. Цього разу зміни торкнулися таких розділів:

  • Розділу І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб»;
  • Розділу ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів».

Завантажити їх можна тут >>

Згідно з оновленими даними перших двох розділів, у 2020 році податківці планують провести 4142 податкові перевірки юросіб. Це лише на 1 перевірку менше, ніж у плані-графіку з оновленням за лютий.

Зауважимо, що в березні також було оновлено Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків - фізичних осіб» (про це тут).

Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» у 2020 році ще не оновлювався.

***

Звертаємо увагу:

  • Законом №533 введено «перевірочний» мораторій по ЄСВ (18.03.20 – 18.05.20) та по іншим «фіскаловим» питанням (18.03.20 – 31.05.20). Про це читайте тут і тут.
  • Початковий план-графік перевірок на 2020 рік від 24 грудня 2019 року дивіться тут.
  • Чому податківці взагалі коригують посеред року свій план-графік перевірок? Читайте тут >>
  • Як проводитимуться інспектування від Держпраці та органів місцевого самоврядування у 2020 році? Читайте в аналітиках тут і тут.
  • Хто ще перевірятиме бізнес у 2020 році - дивіться у довіднику.
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі