Головна Усі новини Суспільство і життя Економіка

Надзвичайна ситуація не ставить хрест на економіці, – Шмигаль

У разі покращення ситуації щодо захворюваності на COVID-19 до 24 квітня, Уряд може скасувати запроваджений карантинний режим достроково

Нагадаємо, що 25 березня Кабмін прийняв рішення запровадити режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів. Відповідно всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів – до 24 квітня! Більше подробиць читайте тут.

Як пояснив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму відеозверненні у Facebook, "надзвичайна ситуація – це не надзвичайний стан. Вона не порушує конституційні права та не ставить хрест на економіці. Перш за все, це про збільшення наших з вами спільних обов’язків для подолання епідемії".

За його словами, єдина державна система цивільного захисту переведена у режим готовності та пришвидшується обмін інформацією між регіонами, лікарнями, людьми, залученими до боротьби з коронавірусом.

Наприкінці відео Шмигаль зауважив, що у разі покращення ситуації щодо захворюванності на COVID-19 до 24 квітня, Уряд може скасувати запроваджений карантинний режим достроково. 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Суспільство і життя / Економіка
Теги:
Суспільство , Економіка , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 3

Новини по темі