Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

Відтепер вхід в Електронний кабінет - через ідентифікацію особи

При вході до приватної частини особистого кабінету слід обрати тип особи, якою здійснюється вхід та проводиться електронна ідентифікація

ДФСУ повідомила, що для користувачів Електронного кабінету створено нові можливості при вході до приватної частини (особистого кабінету) з обранням типу особи, якою здійснюється вхід та проводиться електронна ідентифікація (з урахуванням  вимог ПКУ, законів України щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг).

Відтепер посадові (уповноважені) особи державних органів, органів місцевого самоврядування, інших органів, підприємств та організацій після проходження електронної ідентифікації з використанням електронного підпису, отриманого такими посадовими особами для виконання прав та обов’язків, покладених на них відповідними органами, мають можливість здійснити вхід до Електронного кабінету в якості «посадової особи» або «фізичної особи». 

Залежно від обраного типу особи, якою здійснюється вхід, користувачу Електронного кабінету пропонуються сервіси та послуги, передбачені або для особистого кабінету фізособи або особистого кабінету юрособи.

Зокрема, Електронний кабінет для фізособи надає такі можливості як сплата податків, отримання відомостей про суму виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб – платників податків, подання Декларації про майновий стан та доходи, інші сервіси та послуги для фізосіб (громадян), тощо.

Також зазначаємо, що вхід до особистого кабінету юрособи може здійснюватися керівником, бухгалтером, особою, яка має право підпису, або особою, якій делеговано право підпису відповідних документів.

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронна звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 9

Новини по темі

Консультації по темі