• Посилання скопійовано

В Е-суді реалізовано функціонал документів виконавчого провадження

Завдяки оновленню ПЗ Е-суду відтепер про надходження виконавчого провадження формується повідомлення користувачу в кабінет Е-суду та на електронну пошту

В Е-суді реалізовано функціонал документів виконавчого провадження

Електронне судочинство у своєму Телеграм-каналі зауважило, що було здійснено оновлення програмного забезпечення  Електронного суду.

Реалізовано функціонал документів виконавчого провадження.

А саме:

  1. Додано новий пункт меню «Документи ВП», в якому відображається реєстр документів виконавчого провадження, що були надіслані від автоматизованої сіистеми виконавчих проваджень (АСВП).
  2. Можливість перегляду картки документа ВП з переглядом тексту документа. Доступні перевірка підпису, скачування документа ВП у вигляді .zip архіву разом із файлом підпису та відкриття документа в окремому вікні браузера.
  3. Про надходження документа формується повідомлення користувачу в кабінет та на електронну пошту.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»