• Посилання скопійовано

Оприлюднено проект змін до НП(С)БО та типової кореспонденції субрахунків для бюджетників

На офіційному веб-сайті Мінфіну оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі"

Оприлюднено проект змін до НП(С)БО та типової кореспонденції субрахунків для бюджетників

Переглянути проект змін>>

Зокрема, змін зазнають НП(С)БО 123 «Запаси», НП(С)БО 124 «Доходи» та НП(С)БО 135 «Витрати» для бюджетників.

Окрім того, субрахунок 751 Доходи за необмінними операціями розпорядників бюджетних коштів розділу І Балансові рахунки Плану рахунків доповнено субрахунком «7512 Трансферти». Також доповнено субрахунком 7512 (7522) «Трансферти»  розділ І Балансові рахунки Порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі. Уточнено, що на субрахунку 7512 «Трансферти» ведеться облік розпорядниками бюджетних коштів надходжень, пов’язаних з перерахуванням сум трансфертів, та коштів, отриманих для виконання цільових заходів.

Крім того, у новій редакції викладено розділ 1 "Облік основних засобів" Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов'язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами.

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: Міністерство фінансів України

Рубрика: Облік та звітність/П(С)БО і план рахунків

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «П(С)БО і план рахунків»