• Посилання скопійовано

Якщо підприємства складають фінзвітність за МСФЗ, то складати фінзвітність за П(С)БО не треба

Лист Мінфіну від 06.03.2012 р. №31-08410-07-29/5792 «Щодо застосування міжнародних стандартів фінансової звітності»

Мінфін роз’яснив застосування МСФЗ.

Мінфін нагадав, що відповідно до ст. 12(1) Закону про бухоблік ПАТ, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається КМУ, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності та подають її у порядку, визначеному цим Законом.

Згідно зі ст. 14 Закону про бухоблік, термін подання фінансової звітності встановлюється КМУ.

Постановою КМУ від 28.02.2000 р. №419 затверджено Порядок подання фінансової звітності, пунктом 2 якого передбачено складання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку або міжнародними стандартами фінансової звітності відповідно до законодавства.

Отже, якщо вищезазначені підприємства складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності, то складати фінансову звітність за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку вони не повинні.

 

Автор: Хоміцка Маріанна

Рубрика: Облік та звітність/Міжнародні стандарти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Міжнародні стандарти»