Головна Усі новини Облік та звітність Інше

Коли підприємству слід змінювати свої облікові дані? – позиція ДФС

Податківці навели підстави для зміни облікових даних підприємств

ДФС у Луганській області поінформували, що відповідно до п. 66.1 ПКУпідставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:

  • інформація про призначення або зміну керівника/тимчасово виконуючого обов’язки керівника, зміну місцезнаходження тощо, оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку, визначеному Законом №755;
  • інформація про головного бухгалтера оновлюється на підставі заяви за формою №1-ОПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» або реєстраційної заяви платника податку на додану вартість, якщо така реєстраційна заява була подана в один із способів, визначених п. 183.7 ПКУ, та задоволена контролюючим органом. У цьому разі платник податків звільняється від подання до контролюючого органу заяви за формою №1-ОПП у зв’язку із зміною відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи.

Порядок внесення змін до облікових даних платників податків встановлено розд. IX Порядку №1588.

У відомстві звертають увагу, що заява за формою №1-ОПП та уточнені документи повинні бути надані до відповідного контролюючого органу протягом 10 к. д. з дня внесення змін.

Джерело
ДФС у Луганській області
Рубрика:
Облік та звітність / Інше
Теги:
ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?