Форма податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, затверджена наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. №1013.
До податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин (далі — розрахунок) додається розрахунок податкового зобов’язання з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин (далі — додаток), який є його невід’ємною частиною.
У розрахунку та додатках до нього підлягають заповненню всі рядки всіх розділів та всі рядки показників з урахуванням приміток. У разі незаповнення того чи іншого рядка через відсутність значення рядки прокреслюються. Платник у період календарного року, подаючи до органів ДПС кожен наступний розрахунок як звітний, звітний новий, уточнюючий, збільшує її порядковий номер (незалежно від того, до якого органу ДПС подаються відповідні розрахунки), а нумерація додатків до розрахунку починається з «1». Вартісні показники розрахунку та його додатків зазначаються у гривнях з копійками, з відповідним округленням до двох десяткових знаків за загальновстановленими правилами.
Розрахунок та додатки до нього повинні бути підписані керівником (або фізособою-підприємцем) та головним бухгалтером, що засвідчується печаткою платника (для фізособи-підприємця у разі наявності печатки).
Для кожного виду користування надрами (1 — зберігання природного газу та газоподібних продуктів; 2 — зберігання нафти та інших рідких нафтопродуктів; 3 — витримування виноматеріалів, виробництво і зберігання винопродукції; 4 — вирощування грибів, овочів, квітів та інших рослин; 5 — зберігання харчових продуктів, промислових та інших товарів, речовин і матеріалів; 6 — провадження іншої господарської діяльності) складається окремий додаток.