• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Готуємось до нових форм розрахунків

Вилучено з «Моїх новин»

На сайті ДПС розміщені проекти нових форм з водокористування, радіочастот, використання лісових ресурсів, туристичного збору та збору за паркування

Готуємось до нових форм розрахунків

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Мінфін оприлюднив проекти Наказів, якими затвердив: 

1. Форму Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України >>

2. Форму Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів >>

3. Форми податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору >>

4. Форми податкових декларацій збору за спеціальне  використання  води >>

 

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»