• Посилання скопійовано

Як в формі №1ДФ відображати військовий збір: нагадування від ДФС

У рядку «Військовий збір» форми №1ДФ зазначаються лише доходи, з яких утримувався військовий збір

Як в формі №1ДФ відображати військовий збір: нагадування від ДФС

ДФС у м. Києві у листі від 10.11.2016 р. №7431/П/26-15-13-02-15 нагадує, що порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ визначено п. 3.11 Порядку №4.

Згідно з ним, у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого та перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

На підставі вищенаведених норм Порядку №4 податківці зробили висновок:  у рядку «Військовий збір» зазначаються лише ті доходи, з яких утримувався військовий збір.

Нагадаємо, що протягом 2016 року думка податківців з приводу заповнення рядка "Військовий збір" розд. ІІ ф. №1 ДФ постійно змінювалася. Детальніше ми писали про це тут, тут і тут.

 

Зараз у підкатегорії 103.25 ресурсу "ЗІР" міститься така точка зору ДФС: у рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу.

Водночас ДФС у м. Києві повідомляє, що в кожній районній ДПІ функціонують Центри обслуговування платників податків, в яких надаються, зокрема  консультаційні послуги з питань  практичного застосування норм Податкового кодексу. У разі виникнення додаткових питань, зокрема, із заповнення форми №1ДФ податківці радять звертатись до ЦОП за місцем податкового обліку.

Автор: «Дебет-Кредит»

Джерело: ДФС у м. Києві

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Скільки транзитних декларацій оформлено у І кварталі 2025 року?
    У І кварталі 2025 року ДМС оформила 25,8 тис. транзитних декларацій, що на понад 2 тис. більше, ніж у попередньому кварталі. Це найбільша кількість декларацій за квартал з початку приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту
    18.04.20259
  • Продаж авто: як відзвітувати та сплатити податки?
    Якщо фізособа продала рухоме майно і з цього доходу не було сплачено ПДФО або ВЗ, то вона зобов’язана до 1 травня року, наступного за звітним, подати декларацію про майновий стан і визначити відповідні ПЗ та до 1 серпня сплатити такі ПЗ
    18.04.202514
  • Чи можна сформувати заяву-розрахунок за паперовими лікарняними?
    В особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ страхувальники можуть сформувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності. Для цього у формі заяви-розрахунку потрібно зазначити тип листка непрацездатності – “паперовий”
    18.04.2025455
  • Як заповнити таблицю 1.1 додатка 2 до декларації з ПДВ?
    У таблиці 1.1 додатка 2 розшифровується вся сума ПДВ до бюджетного відшкодування, яка виникла за рахунок коригування ПЗ за операцією з експорту РЕЗ, та заповнюється у разі декларування такої суми до бюджетного відшкодування у графі 9 таблиці 1 додатка 2
    18.04.202588
  • Скільки декларацій про майновий стан вже подано за 2024 рік?
    Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан. Це – 101% від показника минулорічної кампанії
    17.04.202526