Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Затверджено нову форму декларації з плати за землю

Мінфін виклав у новій редакції форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)

Мінфін наказом від 23.01.2017 р. №9 (зареєстрований в Мін'юсті 16 лютого 2017 р.)  виклав у новій редакції форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

 

Коли потрібно буде звітувати за новою формою?

Відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

У тексті Наказу №9 зазначено, що він набере чинності з дня його офіційного опублікування. Публікація запланована в "Офіційному віснику України" №23 (21.03.2017).

Отже, звітувати за новою формою декларації потрібно буде в травні за квітень 2017 року.

Проте поки що офіційних роз'яснень ДФСУ з цього приводу немає. Про їх появу повідомимо вас додатково!

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Плата за землю , Податкова звітність , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?