• Посилання скопійовано

Уряд затвердив плани статспостережень на 2020 та 2021 рік

Кабінет Міністрів України затвердив плани державних статистичних спостережень на 2020 та 2021 роки

Уряд затвердив плани статспостережень на 2020 та 2021 рік

Кабінет Міністрів України на засіданні 9 жовтня відповідними розпорядженнями затвердив плани державних статистичних спостережень на 2020 та 2021 роки.

Плани передбачають проведення 97 та 90 державних статистичних спостережень відповідно та містять описи статспостережень, інформацію про мету їх проведення, методологічні документи та інструментарій, джерела статистичної інформації, а також переліки статистичних показників (з розрізами їх розробки), що поширюються за результатами державного статистичного спостереження. Вони також визначають форми та строки оприлюднення статистичних продуктів (збірники, бюлетені, експрес-випуски та статистична інформація) на офіційних вебсайтах в мережі Інтернет Держстату, його територіальних органів, а також співвиробників статистичної інформації – Національного банку й Мінфіну. 

Як зауважує Голова Державної служби статистики Ігор Вернер, плани розроблені з метою своєчасного задоволення інформаційних потреб громадян, суб’єктів господарювання, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, наукових і освітніх установ, міжнародних організацій та інших користувачів у статистичній інформації щодо соціально-економічного розвитку України та її регіонів. Крім того, документ на 2021 рік має новелу: для зручності користувачів кожному статистичному продукту надано код, який зазначається у колонці "Оприлюднення" біля показника, принаймні один розріз якого вміщує відповідний продукт.

План структурований за галузями статистики:

  • демографічна та соціальна статистика,
  • економічна статистика,
  • навколишнє природне середовище та статистика багатьох галузей.

Кожна галузь також містить відповідні розділи та тематики статистичного виробництва: "Населення та міграція", "Ринок праці", "Макроекономічна статистика", "Національні рахунки", "Економічна діяльність", "Зовнішньоекономічна діяльність", "Ціни" та інші, а також комплексну та регіональну статистику.

Плани пройшли громадське обговорення та їх погоджено із 21 заінтересованим державним органом.

Прийняття розпоряджень КМУ про затвердження планів надасть можливість забезпечити офіційною статистичною інформацією всіх зацікавлених користувачів, у тому числі органи державної влади, з метою прийняття ними обґрунтованих управлінських рішень щодо соціально-економічного розвитку України та її регіонів.

Джерело: КМУ

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Скільки транзитних декларацій оформлено у І кварталі 2025 року?
    У І кварталі 2025 року ДМС оформила 25,8 тис. транзитних декларацій, що на понад 2 тис. більше, ніж у попередньому кварталі. Це найбільша кількість декларацій за квартал з початку приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту
    18.04.202511
  • Продаж авто: як відзвітувати та сплатити податки?
    Якщо фізособа продала рухоме майно і з цього доходу не було сплачено ПДФО або ВЗ, то вона зобов’язана до 1 травня року, наступного за звітним, подати декларацію про майновий стан і визначити відповідні ПЗ та до 1 серпня сплатити такі ПЗ
    18.04.202516
  • Чи можна сформувати заяву-розрахунок за паперовими лікарняними?
    В особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ страхувальники можуть сформувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності. Для цього у формі заяви-розрахунку потрібно зазначити тип листка непрацездатності – “паперовий”
    18.04.2025537
  • Як заповнити таблицю 1.1 додатка 2 до декларації з ПДВ?
    У таблиці 1.1 додатка 2 розшифровується вся сума ПДВ до бюджетного відшкодування, яка виникла за рахунок коригування ПЗ за операцією з експорту РЕЗ, та заповнюється у разі декларування такої суми до бюджетного відшкодування у графі 9 таблиці 1 додатка 2
    18.04.202588
  • Скільки декларацій про майновий стан вже подано за 2024 рік?
    Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан. Це – 101% від показника минулорічної кампанії
    17.04.202526