Важливі теми
  • Скопійовано

Інформація для роботодавців! З'явилися е-формати нового повідомлення про прийняття на роботу

На сайті ДПС розміщено оновлений реєстр форм е-документів. У ньому, зокрема, розміщено формати нового повідомлення про прийняття на роботу/укладення гіг-контракту: F3001003 – для фізосіб та J3001003 – для юросіб

Інформація для роботодавців! З'явилися е-формати нового повідомлення про прийняття на роботу

Нагадаємо, що постановою КМУ №835 внесено зміни до постанови КМУ від 17.06.2015 р. № 413. Зокрема, оновлено форму повідомлення про прийняття на роботу. Постанова набрала чинності з 28 липня  (про це ми повідомляли тут).

Відповідно й сама форма мала б застосовуватися роботодавцями з 28 липня. Але на той момент й до сьогодні ДПС ще не оприлюднювала своє оновлення реєстру електронних документів.

І ось 5 серпня таке оновлення було розміщено на сайті ДПС у рубриці "Електронна звітність". В переліку розміщено й формати (F3001003 - для фізосіб та J3001003 - для юросіб) нового повідомлення про прийняття на роботу/укладення гіг-контракту. При цьому зауважено, що їх введено з 5 серпня.

Тож виходить, що до ДПС слід направляти в е-формі новий формат повідомлення про прийняття на роботу з 5 серпня. До цієї дати можна було направляти "старі" формати. Але поки офіційного повідомлення щодо старту застосування нових форматів від ДПС немає. 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»