• Посилання скопійовано

Порядковий номер декларації збору за паркування – як його визначити?

Яка інформація зазначається у полі «порядковий №» податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів? ДПСУ відповідає, що в цьому полі зазначається номер за порядком зростання кількості поданих з початку року декларацій

Порядковий номер декларації збору за паркування – як його визначити?

ДПС у ЗІР розповідає, що Наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 №636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору» (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 30.11.2022 №402) затверджено форму податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – Декларація), відповідно до якої платники збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – Збір) подають до контролюючого органу щокварталу звітність зі Збору, показники в якій відображають не наростаючим підсумком, а окремо за кожний квартал.

У заголовній частині Декларації передбачено поле «Порядковий №», у якому, згідно з приміткою 2 до Декларації, зазначається номер Декларації арабськими цифрами, починаючи з одиниці, послідовно за порядком зростання кількості поданих з початку року Декларацій.

Так, якщо це перша Декларація у звітному році, то подається Декларація з типом «Звітна», у полі «Звітна» якої проставляється позначка «Х», а в рядку «порядковий №» – «01».

Проте, якщо після надання у поточному році «Звітної» декларації виникла необхідність уточнення або зміни об’єктів, бази оподаткування, податкових зобов’язань тощо по цій самій територіальній громаді (код якої за КАТОТТГ зазначений у рядку 2 додатка до Декларації) до граничного терміну подання Декларації, то подається Декларація з типом «Звітна нова», у полі «Звітна нова» якої проставляється позначка «Х», а в рядку «порядковий №» – «02» (оскільки «Звітна» Декларація вже подана).

Якщо уточнюються показники минулих звітних періодів, подається Декларація з типом «Уточнююча», у полі «Уточнююча» якої проставляється позначка «Х», а в рядку «порядковий №» – «03». Крім цього, обов’язково заповнюється поле «Реєстраційний номер декларації в контролюючому органі, що уточнюється», де зазначається номер, за яким було зареєстровано в контролюючому органі Декларацію, показники якої уточнюються (виправляються), – останню подану Декларацію за відповідний податковий період, що уточнюється, по відповідній території територіальної громади.

Платник податків може знайти реєстраційний номер у контролюючому органі поданої Декларації, в меню «Перегляд звітності» приватної частини Електронного кабінету, яке надає можливість перегляду раніше поданої податкової звітності до контролюючого органу незалежно від способу її подання, включаючи звітність, подану на паперових носіях до центрів обслуговування платників податків.

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Скільки транзитних декларацій оформлено у І кварталі 2025 року?
    У І кварталі 2025 року ДМС оформила 25,8 тис. транзитних декларацій, що на понад 2 тис. більше, ніж у попередньому кварталі. Це найбільша кількість декларацій за квартал з початку приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту
    18.04.202510
  • Продаж авто: як відзвітувати та сплатити податки?
    Якщо фізособа продала рухоме майно і з цього доходу не було сплачено ПДФО або ВЗ, то вона зобов’язана до 1 травня року, наступного за звітним, подати декларацію про майновий стан і визначити відповідні ПЗ та до 1 серпня сплатити такі ПЗ
    18.04.202514
  • Чи можна сформувати заяву-розрахунок за паперовими лікарняними?
    В особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ страхувальники можуть сформувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності. Для цього у формі заяви-розрахунку потрібно зазначити тип листка непрацездатності – “паперовий”
    18.04.2025460
  • Як заповнити таблицю 1.1 додатка 2 до декларації з ПДВ?
    У таблиці 1.1 додатка 2 розшифровується вся сума ПДВ до бюджетного відшкодування, яка виникла за рахунок коригування ПЗ за операцією з експорту РЕЗ, та заповнюється у разі декларування такої суми до бюджетного відшкодування у графі 9 таблиці 1 додатка 2
    18.04.202588
  • Скільки декларацій про майновий стан вже подано за 2024 рік?
    Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан. Це – 101% від показника минулорічної кампанії
    17.04.202526