Увага! 31 грудня 2025 та 1 січня 2026 року Держказначейство не прийматиме платежі
31 грудня 2025 року та 1 січня 2026 року фінансові повідомлення (платіжні та інформаційні) від / на адресу Державної казначейської служби України (коди ID НБУ 820172 та 899998) через СЕП не приймаються

Ми вже зазначали, що Національний банк України пропонує визначити регламент роботи системи електронних платежів НБУ (далі – СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення 2025 року та на початку 2026 року.
25 листопада оприлюднено відповідний проєкт постанови НБУ.
У проєкті вказано:
31 грудня 2025 року та 1 січня 2026 року фінансові повідомлення (платіжні та інформаційні) від / на адресу Державної казначейської служби України (коди ID НБУ 820172 та 899998) через СЕП не приймаються.
При цьому передбачається, що в цей період СЕП НБУ працюватиме в штатному режимі (24/7) згідно з Технологічним регламентом роботи системи.
Виходить, що платники податків сплачувати податки та поповнювати рахунки в СЕА ПДВ, СЕА РП та СЕ зможуть тільки 30 грудня.
***
Читайте також:
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Русанова Ганнаголовний редактор інтернет-порталу редакції «Дебет-Кредит».
Закінчила Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України «Кримський агротехнологічний університет» за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит». Має понад 16 років досвіду написання авторських статей та новин на різні теми, які стосуються бухгалтерського обліку та адміністрування податків.
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.