• Посилання скопійовано

Змінено Типовий договір андеррайтингу

Рішення НКЦПФР від 19.03.2013 р. №366

Змінено Типовий договір андеррайтингу

НКЦПФР внесла зміни до Типового договору андеррайтингу. Відповідно до змін, андеррайтер має право:

- здійснювати купівлю цінних паперів у Емітента з подальшим їх перепродажем інвесторам;

- надавати консультаційні послуги щодо емісії, обігу та обліку цінних паперів, щодо прав та обов'язків Емітента, інвестора та/або особи, яка видала неемісійний цінний папір, щодо обігу та обліку інших фінансових інструментів, а також щодо здійснення фінансових інвестицій у зазначені цінні папери та інші фінансові інструменти.

Крім цього, визначено, що андеррайтер цінних паперів біржового інституту спільного інвестування зобов'язується:

- забезпечувати придбання цінних паперів під час їх первинного розміщення, забезпечувати продаж емітентом раніше викуплених цінних паперів та/або пред'явлення до викупу цінних паперів такого інституту; 

- підтримувати котирування (ціни попиту та пропозиції) таких цінних паперів на визначеній проспектом емісії фондовій біржі.

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Фінанси і банки/Валюта і цінні папери

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Валюта і цінні папери»