• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Сім'ї з неповнолітніми дітьми можуть виселяти з закладених квартир

Вилучено з «Моїх новин»

Проблемних позичальників з неповнолітніми дітьми без зайвих зволікань можуть почати виставляти із закладених квартир, пише "Деловая столица"

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Підстави для цього надав Окружний адміністративний суд Києва, який ще в кінці літа рішенням №2а-6500/12/2670 (за позовом кредитної спілки "Добросвіт") постановив, що кредитори мають право без дозволу опікунських рад стягувати нерухомість за простроченою іпотекою навіть якщо в ній прописані неповнолітні діти.

Про це рішення суду стало відомо тільки минулого тижня, і наші клієнти з вересня почали подавати відповідні апеляції. Їх вже накопичилося близько десятка. Найближчим часом планується подача ще декількох апеляцій в Київський апеляційний адміністративний суд.

Інших варіантів немає, адже судові виконавці, прикриваючись постановою №2а-6500/12/2670, можуть почати один за іншим виставляти на продаж нерухомість, в якій проживають і прописані діти", - цитує видання старшого партнера адвокатської компанії "Кравець, Новак і Партнери" Ростислава Кравця.

Банкіри планують активно використовувати нову можливість і намагатися без рішень опікунських рад відсуджувати і продавати нерухомість, напираючи при цьому на виконавчу службу.

"У випадках, коли державного виконавця вже ніяк не зупинити, необхідно звертатися зі скаргою на нього до Мін'юсту (в порядку, передбаченому законом "Про звернення громадян"), у правоохоронні органи та залучати органи опіки", - радить Андрій Чернишенко, заступник директора юрфірми "Можаєв і Партнери".

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Коментарі

Рубрика: Фінанси і банки/Страхування

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Страхування»