Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Підвищення мінзарплати до 6500 грн переноситься з 1 липня на 1 грудня 2021 року

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що підвищення мінзарплати до 6500 грн перенесено на грудень 2021 року

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що підвищення мінімальної заробітної плати до 6,5 тис. перенесено на грудень 2021 року. Про це чиновник сказав в ефірі "1+1", інформує Цензор.НЕТ.

"1 липня 2021 року планувалося збільшити мінімальну заробітну плату до 6 500 грн. Зараз планується з 1 грудня. Це пояснюється тим, що у нас певним чином такі шокові вливання коштів в економіку впливають на інфляцію. Ми подискутували з нашими партнерами і визначили, що нам дійсно варто відкласти це підвищення до кінця року. 1 грудня - більш ніж нормальний термін введення 6 500", - пояснив міністр.

На питання чому не буде підвищення зарплат вчителям, Марченко відповів: "Чому не буде? Буде. Є єдина тарифна сітка. Є мінімальна заробітна плата. Заробітні плати вчителі не будуть знижені, вони будуть підвищені в запланованих обсягах".

Зауважимо, що з 1 вересня 2020 року мінзарплата становить 5000 грн, з 1 січня 2021 року за проєктом Дербюджету вона становитиме – 6000 грн. Про це ми писали тут.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Цензор. нет
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрити +