Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Вручати повістки зобов'яжуть усіх керівників підприємств і органи місцевого самоврядування

18 жовтня Верховною Радою прийнято за основу законопроект № 2985 «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу » (щодо посилення гарантії дотримання законодавства України)»

Законопроектом пропонується поширити на органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх знаходження в Україні та наявності в їх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, обов'язок на вимогу військових комісаріатів:

  • Сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик у військові комісаріати,
  • Забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом,
  • В 7-денний термін повідомляти в районні (міські) військові комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов'язаних.

Зараз відповідний обов'язок передбачена тільки для адміністративно-територіальних одиниць, де немає військових комісаріатів (ст. 38 Закону про військовий обов`язок і військову службу).

Джерело
ЮРЛИГА
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Законопроекти , Трудові відносини , Мобілізація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 10

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?