Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Законопроект про працю можуть відкликати! Відкрито судову справу

Окружний адмінсуд м. Києва відкрив провадження у справі щодо відкликання Кабміном законопроекту про працю. Цей позов до суду подала Федерація профспілок України

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо визнання дій Кабінету Міністрів протиправними в частині порушення процедури погодження із СПО об'єднань профспілок законопроекту "Про працю" (№2708 від 28 грудня 2019 року). Зазначений позов до суду подала Федерація профспілок України. Серед вимог позову - зобов'язати КМУ як суб'єкта законодавчої ініціативи відкликати цей законопроект.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 8 квітня 2020 року.

***

Читайте також:

Джерело
ЛІГА.блоги
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Законопроекти , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі