• Посилання скопійовано

Як переглянути свою електронну трудову книжку: розʼяснення від ПФУ

У лівому боковому меню порталу послуг ПФУ слід обрати пункт «Електронна трудова книжка», натиснути «Дані ЕТК», обрати вкладку «Відцифрована ЕТК». Тоді можна переглянути оцифрування відомостей про трудові відносини відповідно до наданих скан-копій документів

Як переглянути свою електронну трудову книжку: розʼяснення від ПФУ

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області надало інструкцію, як переглянути свою електронну трудову книжку.

Увійдіть до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), банківської картки (BankID) або через Дія.Підпис.

  • У лівому боковому меню оберіть пункт «Електронна трудова книжка».
  • Натисніть кнопку «Дані ЕТК».
  • Оберіть вкладку «Відцифрована ЕТК».

Перевірте результат оцифрування відомостей про трудові відносини відповідно до наданих сканованих копій документів. 

Зверніть увагу! У вкладці «Відцифрована ЕТК» переглянути результат оцифрування та звірити свій страховий стаж із записами в електронній трудовій книжці можна у випадку, якщо особою або її страхувальником подано на вебпортал е-послуг ПФУ скановані копії документів про трудову діяльність за період до 01.01.2004. 

Також доступ до електронної трудової книжки забезпечено за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд», деталі тут.

Як завантажити скан-копію трудової книжки, дізнавайтеся з відеоінструкції.

Більше про переваги електронної трудової книжки дивіться за посиланням.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»