• Посилання скопійовано

В Україні звільнятимуть за колабораціонізм: ВРУ прийняла закон з правкою Президента

4 червня ВРУ повторно прийняла (з пропозиціями Президента) законопроєкт №7731. Зокрема, виключено норму про право роботодавця на звільнення співробітника за неінформування про зв'язки з фізичними особами, які перебувають у РФ та в окупації

В Україні звільнятимуть за колабораціонізм: ВРУ прийняла закон з правкою Президента

У вівторок, 4 червня, Верховна Рада повторно прийняла (з пропозиціями Президента) законопроєкт №7731 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань". Про це йдеться у карточці законопроєкту.

Поки що остаточний текст закону не оприлюднений. Законопроєктом пропонувалося у зв’язку з випадками колабораціонізму, зокрема на підприємствах критичної інфраструктури, надати роботодавцю право розірвати трудовий договір у разі, якщо:

  • законної сили набрав вирок суду, яким працівника засуджено (крім звільнення від відбування покарання з випробуванням) за вчинення злочину проти основ національної безпеки України;
  • працівник не виконує правил поведінки на підприємстві, в установі, організації.

Зауважимо, що звільнення у таких випадках потребуватиме попередньої згоди первинної профспілки, членом якої є працівник (відповідно до ст. 43 КЗпП).

Нагадаємо, що 15 травня Президент наклав вето на цей законопроєкт і надав свої пропозиції. Зокрема, виключити норму про право роботодавця на звільнення співробітника за неінформування про зв'язки з фізичними особами, які перебувають у РФ та в окупації. Яку й підтримала ВРУ 4 червня.

Так, запроваджується поняття «правил поведінки на підприємстві, в установі, організації» як додаткова складова правил внутрішнього трудового розпорядку. Відповідні правила поведінки мають містити положення, зокрема, про зобов’язання працівників про нерозголошення інформації з обмеженим доступом, у тому числі інформації, що становить державну чи комерційну таємницю, а також про умови роботи з конфіденційною інформацією.

Встановлення правил поведінки на підприємствах, в установах, організаціях, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та/або об’єктах чи операторах критичної інфраструктури є обов’язковим.

Очікується, що цей Закон набере чинності через три місяці з дня його опублікування, крім пункту 2 цього розділу, який набере чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»