Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

ЄСВ, сплачений членами фермерських господарств, розподілятиметься за видами державного страхування

13 червня на засіданні Уряду прийнято постанову КМУ «Про внесення зміни до пункту 1 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 675»

Про це повідомила прес-служба Мінсоцполітики.

Зміни, внесені постановою КМУ від 13.06.2018 р. №474, передбачають доповнення переліку платників єдиного внеску такою категорією, як члени фермерського господарства, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. 

Отже, зазначену постанову КМУ привели у відповідність до поточної редакції Закону №2464. Нагадаємо, що з 01.01.2018 р. завдяки змінам, внесеним в цей закон, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до застрахованих осіб на інших підставах (наприклад, як наймані працівники або підприємці), мають сплачувати ЄСВ за себе самостійно, з доходів, отриманих за результатами діяльності такого фермерського господарства. Про це ми писали тут   і  тут.

Дане рішення дозволить розподіляти єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачується новою категорією платників – членами фермерського господарства, на всі види соціального страхування.

Постанова №474 набрала чинності 20 червня 2018 року.

***

Читайте також:

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Сільське господарство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?