Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Порядок нарахування та сплати ЄСВ за деякі категорії застрахованих осіб оновлено

Прийнятою постановою КМУ забезпечено поширення норм щодо сплати ЄСВ на осіб, які доглядають за дітьми з певними захворюваннями

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 27.12.2018 р. №1122 «Про внесення зміни до пункту 1 Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб».

Прийняттям розробленої Мінсоцполітики постанови забезпечено поширення норм щодо сплати ЄСВ на осіб, які доглядають за дітьми з певними захворюваннями.

Законом №2476 врегульовано питання віднесення до осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, одного з непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які фактично здійснюють догляд за дитиною, хворою на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання тощо, якій не встановлено інвалідність, якщо такі особи отримують допомогу відповідно до законодавства.

Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2019 року.

***

Читайте також: Мінімальні та максимальні розміри ЄСВ у 2019 році

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?