Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

На зарплату молоді пропонують нараховувати ЄСВ за ставкою 8,41%

Відповідний законопроект №1160 зареєстрований у Верховній Раді 29 серпня. Протягом двох років з моменту прийняття молоді на роботу ставка для нарахування ЄСВ буде становити 8,41%

«Вісник. Офіційно про податки»

У потенційних роботодавців може з’явитися додатковий стимул для працевлаштування молоді на перше робоче місце. Відповідний законопроект №1160 зареєстрований у Верховній Раді 29 серпня.

Так, документом передбачено зменшення розміру єдиного внеску для роботодавців за прийняття на роботу молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше влаштовується на роботу. (від ред. Ставка встановлюється у розмірі 8,41%).

Пропонується передбачити, що дане положення застосовується протягом двох років з моменту прийняття особи на роботу.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Заробітна плата , Законопроекти , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 15

Новини по темі

Консультації по темі