• Посилання скопійовано

Мінекономіки затвердило нову форму направлення на працевлаштування

Мінекономіки затвердило нові форми персональної картки та додатків до неї, а також направлення на працевлаштування. Зроблено це на виконання п. 6, 27 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу

Мінекономіки затвердило нову форму направлення на працевлаштування

Мінекономіки наказом від 28.08.2023 р. №12384 (зареєстровано в Мін'юсті 04.09.2023 р. за №1545/40601) затвердило нові форми:

  • персональної картки та додатків до неї;
  • направлення на працевлаштування.

Зроблено це на виконання вимог пунктів 6, 27 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 30.03.2023 р. №446.

Відповідно втратить чинність наказ Мінсоцполітики від 19.12.2018 р. №1911 "Про затвердження форм Персональної картки та додатків до неї, заяви про надання (поновлення) статусу безробітного та направлення на працевлаштування".

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Станом на 08.09.2023 р. не опублікований.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»