Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

УВАГА! Чергове оновлення плану-графіка податкових перевірок на 2018 рік (станом на вересень)

ДФСУ оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік з урахуванням коригування (вересень 2018 року). Згідно з ним, у 2018 році відбудеться 8594 планові податкові перевірки

Сьогодні, 12 вересня, ДФСУ оприлюднила оновлений план-графік планових перевірок ДФСУ на 2018 рік. 

Традиційно оновлено лише два перші розділи плану-графіка (станом на 12.09.2018 р.):

  • Розділ І плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб». 
  • Розділ ІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна тут>>

Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків - фізичних осіб» (станом на 25.07.2018 р.) (завантажити)  та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування (станом на 16.08.2018 р.) (завантажити) поки що залишено без змін. 

 ***

Згідно з оновленим планом-графіком у 2018 році відбудеться 8594 планова податкова перевірка. Це на 41 перевірку більше, ніж у плані-графіку за серпень. Зокрема, за даними онлайн-сервісу VKURSI:

***

Звертаємо увагу! Податківці також раніше оприлюднили довідник структури плану-графіка з кодами груп підприємств у розрізі направлень їх діяльності. З ним можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. Про це ми розповідали тут>>

Також звертаємо увагу, що  з 23 лютого і до кінця року 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку. Серед них - ДФСУ та Держпраці. Про це ми повідомляли тут.

Весь перелік можна переглянути тут>>

***

Оновлені плани податкових перевірок за інші періоди дивіться тут:

Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 10

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?