• Посилання скопійовано

Держпраці та Мін'юст підписали меморандум щодо детінізації роботи працівників-боржників з аліментів

Меморандум між Держпраці та Мін'юстом має допомогти вивести у правове поле усіх роботодавців, які мають нелегальних працівників-боржників зі сплати аліментів

Держпраці та Мін'юст підписали меморандум щодо детінізації роботи працівників-боржників з аліментів

Держпраці розповідає, що 21 січня у приміщенні Українського національного інформаційного агентства Укрінформ відбулося публічне підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України. Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Чернега Р.Т. та заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Глущенко С.В.

У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає взаємодію Держпраці та Міністерства юстиції у напрямі організації проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі заборгованість зі сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Міністр юстиції Павло Петренко наголосив на важливості Меморандуму та назвав таку співпрацю у першу чергу людською, адже вона стосується інтересів дітей. Павло Дмитрович підкреслив, що спільна діяльність допоможе вивести у правове поле усіх роботодавців, які мають нелегальних працівників-боржників зі сплати аліментів.

У своїй промові Голова Держпраці Роман Чернега зазначив, що завдяки спільній діяльності з Міністерством юстиції, Держпраці не лише продовжить роботу у напрямі детінізації ринку праці та доходів населення, але й виконуватиме основні завдання державних органів, спрямовані на забезпечення соціальної справедливості та подолання такого ганебного явища як «соціальне шахрайство».

Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко, подякувала Роману Чернезі за те, що він відгукнувся налагодити тісну співпрацю та зазначила, що незабаром  вони матимуть змогу публічно звітувати про спільні досягнення у цьому напрямі.

Дивіться відеозапис прес-конференції >>>

Джерело: Держпраці у Вінницькій області

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024161
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 479
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 8736
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024163
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460